kufel dla bibliotekarza ;)

No może nie do końca bibliotekarski ale związany z książką :) ma swoją nazwę Kufel Historia Drukarstwa Polskiego

A pojemność jaka wow! jeden spokojnie by mi na cały wieczór wystarczył. Szkoda że nie jest zwymiarowany, ale 8 słownie osiem litrów piwa się w nim mieści.

W pierwszej chwili pojawił się pomysł aby sobie kupić na zakończenie studiów prezencik :) a potem kurcze ale jak tu pić 8 kilo piwa + waga porcelany z jakiej kufel jest zrobiony?  Nie to zdecydowanie nie na moje zdrowie, poszukam bardziej filigranowego jakieś 2 litry pojemności.

No i tym tropem idąc wymyśliłem kolejną fajną akcję. No, tak już mi się podoba pomysł, ale to będzie fajna niespodzianka że ohoho szkoda tylko że o ograniczonym zasięgu.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii głupoty, mózgownica i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „kufel dla bibliotekarza ;)

1. Pingback: Sobotni Dyżur Popołudniowy [38] | pulowerek.pl