Stało się…

pracuję w bibliotece

Chyba muszę zmienić tytuł blogaska na „Prawie Bibliotekarz” a może „IT Bibliotekarz”? HeH normalnie dylemat prosto do pulowerka :)

Tak piszę i kasuję, piszę i kasuję i nie wiem sam co by tu… bo sporo tego jest tyle doznań i emocji, a wszystkiego wyrazić się nie da na raz.

Mówiąc krótko zmiany nadeszły, chyba trzeba by nowy wygląd zrobić, nowe działy zarządzić, ogólnie dostosować bloga do nowych wymagań i nadchodzących treści.

Przegadaliśmy ze wspólnikiem 4 godziny o tym co jest w biblio postawione, a na trello zrobiliśmy jakiś zarys przyszłych tematów do ogarnięcia. Zapowiada się  intensywny okres nauki jak działa Mateusz i Kasia oraz ogarniania istniejących rozwiązań. Czasu na poznanie istoty rzeczy i mocnych podstaw systemu mam niewiele bo wspólnik chce iść na urlop za moje 15 dni roboczych. Jako że robię na 1/2 etatu to mam raptem miesiąc na zapoznanie się ze wszystkim a to niewiele czasu zwłaszcza że jest kilkanaście lokalizacji.

Będzie ciekawie, zwłaszcza z Mateuszem bo to system jednego człowieka który radzi sobie z jego pisaniem, ale jak to w przypadku braku wsparcia społeczności devów ma ciężko. Zakładam że dokumentacji jako takiej do Mateusza nie ma

Generalnie kubek z fabryki zabrany, i pomimo że ledwie się mieści w bibliotecznej kubkoszafce to puszy się tam ogromnie. Póki co na 3 miesiące ma tam swoje miejsce, a co będzie dalej zabaczymy bo oprócz mnie doszedł jeszcze jeden świeżak do działu…

Zapowiadają się bardzo ciekawe wakacje dla mnie, będę dziobał wiedzę zupełnie jak przed sesją poprawkową ;)

 

 

 

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

3 komentarze

  1. Proliba Ci wdrożymy, będziesz miał wsparcie zarówno konsultantów jak i inżynierów systemowych. Wszystko postawimy na chmurze, żebyś się sprzętem nie musiał przejmować :-)

    1. Tym razem jestem trybikiem w maszynie :] więc póki co będę zgłębiał tajniki Mateusza.
      Swoją drogą to miło że ktoś znający początki tego bloga dalej ma go gdzieś w czytniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *