To poszła pierwsza prezentacja na slideshare :)

Zobaczymy czy temat się rozwinie. Założyłem sobie konto na slideshare i  posłałem pierwszą już tegoroczną pracę na slideshare. W planach mam wysyłkę jeszcze jakiś ubiegłorocznych prezentacji ale to będzie wypadkowa ich odnajdywania na dysku twardym i wolnego czasu ;)

Prezentacja przygotowana była na przedmiot historia książki i bibliotek.

Tytuł prezentacji : “Kształtowanie się bibliotekoznawstwa jako dyscypliny wiedzy w okresie międzywojennym na podstawie biografii Kazimierza Piekarskiego i Aleksandra Birkenmajera.”

Treść oddaję pod Waszą ocenę. Komentarze mile widziane :) zwłaszcza te mocno opisowe i krytyczne :>
Ponieważ wstawianie zadziałało kiepsko to podaję linka bezpośredniego do prezentacji http://www.slideshare.net/bibliotekarz/historia-bibliotek-presentation mam nadzieję że slideshare z czasem naprawi wyświetlanie i nie kasuję okienka poniżej.
[slideshare id=857167&doc=historia-bibliotek-slideshare-1229620692296482-1&w=425]

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze

Ten wpis został opublikowany w kategorii poza kategorią, prezentacje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „To poszła pierwsza prezentacja na slideshare :)

1. Malin pisze:

Osadzone na stronie jakoś nie działa, nie widzę tego tutaj na stronie, cały czas się ładuje, ale nie chce się załadować. Bezpośrednio na SlideShare działa dobrze. Umieściłem już Twoje prezentacje na biblioprezentacjach :-)

2. arekmarek pisze:

chmm
    widać maja jakiś błąd /to dokument worda, powerpoint wchodzi bez problemów jako osadzony/ wstawię więc linka będzie skuteczniej :)