Zobaczymy czy temat się rozwinie. Założyłem sobie konto na slideshare i  posłałem pierwszą już tegoroczną pracę na slideshare. W planach mam wysyłkę jeszcze jakiś ubiegłorocznych prezentacji ale to będzie wypadkowa ich odnajdywania na dysku twardym i wolnego czasu ;)

Prezentacja przygotowana była na przedmiot historia książki i bibliotek.

Tytuł prezentacji : „Kształtowanie się bibliotekoznawstwa jako dyscypliny wiedzy w okresie międzywojennym na podstawie biografii Kazimierza Piekarskiego i Aleksandra Birkenmajera.”

Treść oddaję pod Waszą ocenę. Komentarze mile widziane :) zwłaszcza te mocno opisowe i krytyczne :>
Ponieważ wstawianie zadziałało kiepsko to podaję linka bezpośredniego do prezentacji http://www.slideshare.net/bibliotekarz/historia-bibliotek-presentation mam nadzieję że slideshare z czasem naprawi wyświetlanie i nie kasuję okienka poniżej.
[slideshare id=857167&doc=historia-bibliotek-slideshare-1229620692296482-1&w=425]