wyraź swoje zdanie w konsultacjach społecznych

Nie wiem jaka jest/będzie siła tego narzędzia, ale podoba mi się koncepcja  i zachęcam do używania serwisu  Mam Zdanie. Zachęcam bo padło zapewnienie ze strony rządowej że będzie brać pod uwagę zawarte w nim opinie przynajmniej do czasu utworzenia jego oficjalnego rządowego odpowiednika.

Obecnie ilość osób korzystających z tego rozwiązania jest nikła i należy to zmienić aby ich głos był brany pod uwagę. Jednak widzę potęgę w takim narzędziu, będzie o wiele skuteczniejsze niż pseudo akcje marketingowe prowadzone przez pewną spółkę z o.o. np. przy sprzeciwie wobec ACTA. Przy okazji wspomnę o referendumacta.pl które w odróżnieniu od innych działa faktycznie na rzecz wprowadzenia zmian.

 

 

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *