wyraź swoje zdanie w konsultacjach społecznych

Nie wiem jaka jest/będzie siła tego narzędzia, ale podoba mi się koncepcja  i zachęcam do używania serwisu  Mam Zdanie. Zachęcam bo padło zapewnienie ze strony rządowej że będzie brać pod uwagę zawarte w nim opinie przynajmniej do czasu utworzenia jego oficjalnego rządowego odpowiednika.

Obecnie ilość osób korzystających z tego rozwiązania jest nikła i należy to zmienić aby ich głos był brany pod uwagę. Jednak widzę potęgę w takim narzędziu, będzie o wiele skuteczniejsze niż pseudo akcje marketingowe prowadzone przez pewną spółkę z o.o. np. przy sprzeciwie wobec ACTA. Przy okazji wspomnę o referendumacta.pl które w odróżnieniu od innych działa faktycznie na rzecz wprowadzenia zmian.

 

 

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *