moja tajemnicza wyspa z dzieciństwa

trafiłem na allegro po długim czasie poszukiwań więc istnieje :) i ten dramatyczny obrazek z okładki…..

tajemnicza_wyspa_verne

Niestety jak ją wypatrzyłem było już po ptokach, widać za rzadko sprawdzam allegro – muszę sobie jakiś powiadamiacz ustawić. A może i dobrze się stało bo w chwili obecnej stówka (książka poszła za 101.50) na książkę to by nie był dobry pomysł. Starczy że czaderskie ;) portki sobie kupiłem. Fakt jest faktem książkę można czasem trafić, więc nie zaprzestaję poszukiwań :D to tylko kwestia czasu jak ją będę miał znów, szkoda że nie do nadchodzących „Ustrzyk” :( Mówi się trudno oprócz św. Spokoju zamiast Cyrusa na wyjeździe  będzie mi towarzyszył  Ender.

Teraz wydrukuję fotkę książki i zostawię ją z nr telefonu w kilku antykwariatach niech się poluje samo :) bo do tej pory na gębę było ale jakoś bez efektów, pewnie zapomnieli.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *