BeeN :)

byłem wczoraj na wycieczce w beenie :) w ramach przedmiotu zbiory specjalne COŚ FAJNEGO. Pomimo że pogoda jaka była nie zachęcała do odwiedzin ponurego gmaszyska poszedłem z grupą i nie żałuję. Nie codzień się ogląda atlasy z 1570 roku w ten sposób :) taaak wielkie podziękowanie dla obsługi. Opiszę wypad jak będą fotki :) (tak mamy fotki choć ponoć nie mozna robić :> ) ale to też opiszę :) i spóźnienie na historię też opiszę  ale teraz jeszcze nie mam fotek i zaraz idę na wykłady  i nie mam jak się rozpisywać.

1 komentarz