uczelniany melanż

Ktoś ze znajomych w opisie gg miał adres nasz-malanz.pl i wielkie hahaha. Skoro poleca to poszedłem, wlazłem w jakąś galerię fotek a tam prawdziwy melanż :) jedne fotki sztuczne, inne fejki z fotoszopa ale kilka oryginałów też jest. Zacząłem się zastanowiać „Kto się reklamuje na takiej stronie?” wyłączam adblocka żeby zobaczyć reklamówki a tam:

uważaj gdzie google wstawia twoją reklamęYoł jak się przy czymś robi to łatwiej wpada w oko :) robota nr 4 na portalu pijackim się reklamuje !!! Ciekawe co mi powiedzą jak im zaraz screena puszczę :lol:

To właśnie jest całe google :( uczelnia wykupuje reklamę, określa słowa kluczowe młodzież, fotografia, coś tam jeszcze, a niebezpieczne google wystawia reklamę gdzie chce.

Swoją drogą to ciekawe czy warto się zdegradować na takim adresie (wszak to jest grupa docelowa) czy jak beton bronić się przed deprecjacją marki uczelni? tym bardziej że chodzi tylko o konkurs fotograficzny a nie rekrutację czy coś ważnego.

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *