dziołcha zgłupiała

mam nadzieję że to tylko te babskie dni i związane z nimi wielkie dołowanie.

Ja tez mam NZAL i rezygnuje ze studiów.

normalnie oszalała kobieta 5 semestr, a tu taki dół, owszem ma 3 poprawki ale żeby ze studiów rezygnować jak tak niewiele zostało ?

normalnie ja tych bab nigdy nie zrozumiem jak PNOK to 20 razy podchodziła aż zdała, jak teraz bez walki chce rezygnować?

co zrobić z taką kozą?

rozumiem młode to i głupie ale tyle ile pracy włożyła w te 2 i pół roku ma iść ot tak w niebyt? szkoda to za słabe określenie

Cholera co tu wykombinować przecież nie będzie całe życie w pierdolniku robić, co to za przyszłość dla niej? Wiem że ma ciężko, my po egzaminie do knajpy a ona do roboty, ale cholera jak nie zrobi tych studiów to jakie ma szanse na coś więcej niż obecna posada. Zresztą chyba nawet w KFC mają jakieś prawa pracownika i kiedy indziej ma wolne?

Jak tu babsko zagonić do nauki?

Już nawet dam jej te 5 zł o które mnie swego czasu molestowała niech tylko walczy a nie się tak głupio poddaje

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

3 komentarze

  1. decyzję o tym, co zrobić z własnym życiem podejmują posiadacze owego życia.. ktoś mi kiedyś taką mądrą rzecz napisał i sobie to zapamiętałam:-)

    owszem, możemy wzmocnić ją w przekonaniu, że nie powinna rezygnować, że lepsze jest podjęcie walki o zaliczenie tych przedmiotów.. tylko ona sama powinna sobie zadać pytanie – czy robi to dla siebie, czy dla nas..

    a to pytanie wydaje się dość mądre ;-)

  2. Właśnie doszłam do tego etapu co wasza koleżanka, tylko ja mam tych lat więcej do porzucenia i chyba bardziej mi szkoda. Ode mnie też jej przekażcie, żeby ogarnęła pośladki, najwyżej będziemy obie 10 lat studiować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *