wkońcu jakiś wygląd stron IINiSB

Joomla! jest wielka!
właśnie zdobyła nowy przyczółek w postaci naszego instytutu.

Nie ulega wątpliwości ktoś się naklepał, nakopiował, odwalił kawał dobrej roboty, która nawet może będzie przydatna :). Sam nie wiem czy się cieszyć nowa odsłoną czy piętnować niedoskonałości, mam rozterkę duchową :> Obecnie po szybkim przeklikaniu zakładek widzę ze 2-3 „wtopy” ale nie będę psuł tak miłego wiosennego dnia z taką piękną zmianą na lepsze.

Na pewno cieszy mnie że strona nie przynosi już wstydu jak jej poprzedniczka.

Bardzo mi się podoba że daty wpisywania postów są ukryte :) nie będą straszyć, pomimo że to jest CMS to jakoś jestem spokojny ze częstotliwość zmian w gablocie naszego rocznika na korytarzu będzie większa niż ta na oficjalnej stronie IINiSB czas pokaże czy mam rację.

Ciekaw jestem czy repozytorium plików będzie pokazywać właściwe daty, umożliwiając tym samym kontrolę aktualności siatki zajęć bo ta na początku semestru deaktualizuje się niesamowicie często.

Tia znów poklikałem chwilę, po zjeździe chyba już mi euforia przejdzie :( i jako naczelny malkontent :) wypunktuję problemiki, kto wie a może Wielki Sprawczy sam naprawi do tego czasu?

Jak by nie było jestem zadowolony z tej zmiany wyglądu.

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

2 komentarze

    1. od tego co było chyba każdy aktualny CMS jest lepszy :)

      Nie wiem jak teraz ale 3 lata temu w porównaniu jeszcze mambo a nie joomla kontra drupal ten ostatni strasznie sztywno wypadał i miał wiele więcej dziur niezałatanych. Może obecnie to się zmieniło nie oglądałem możliwości drupal-a od tamtego czasu więc kto wie może jest wygodniejszy i bezpieczniejszy od joomla ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *