Staroć odnalazłem :)

Sprzątając w nowym roku dysk sieciowy odnalazłem na nim ciekawostkę. Pierwsza prezentacja związana z działaniem jako Latarnik PCRS. Niby to nie dawno było (ze 2 lata temu) a jednak już tyle czasu upłynęło… Ciekaw jestem czy którykolwiek zrodzony wtedy pomysł został zrealizowany dokładnie tak jak planowaliśmy sobie. Moje pomysły z tej prezentacji zrealizowałem… ale inaczej, mam nadzieję że bogaciej i ciekawiej.

Tak czy inaczej wrzuciłem ta prezkę do sieci na wieczną pamiątkę tych pierwszych spotkań i pomysłów. Koniec chwalenia, trzeba wychodzić bo od nowego roku prowadzę cyklicznie konsultacje dla starszaków w bibliotece na chłodnej i głupio by było gdybym się spóźnił bo klepię notkę na blogaska ;)

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii głupoty, latarnik i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.