Staroć odnalazłem :)

Sprzątając w nowym roku dysk sieciowy odnalazłem na nim ciekawostkę. Pierwsza prezentacja związana z działaniem jako Latarnik PCRS. Niby to nie dawno było (ze 2 lata temu) a jednak już tyle czasu upłynęło… Ciekaw jestem czy którykolwiek zrodzony wtedy pomysł został zrealizowany dokładnie tak jak planowaliśmy sobie. Moje pomysły z tej prezentacji zrealizowałem… ale inaczej, mam nadzieję że bogaciej i ciekawiej.

Tak czy inaczej wrzuciłem ta prezkę do sieci na wieczną pamiątkę tych pierwszych spotkań i pomysłów. Koniec chwalenia, trzeba wychodzić bo od nowego roku prowadzę cyklicznie konsultacje dla starszaków w bibliotece na chłodnej i głupio by było gdybym się spóźnił bo klepię notkę na blogaska ;)