trochę przed północą przedostatni wpis

koniec roku to dobry czas aby zacząć coś od nowa :)

Tak trochę szkoda się rozstawać z tym adresem bo kilka osób go już pamięta, jest do niego kilka linków zapisanych w sieci według wielkiego gie raptem 125 http://hop.bibliotekarz.com/y

Z niewiadomych przyczyn w sumie bez żadnego seo, żadnych masowych linków i innych zabiegów pozycjonerskich pr samo z siebie dobiło do 4

Według alexa.com do podium w kraju zostało mi już tylko przeskoczyć 47 401 innych stron i będę znaną marką :)

Według śmiesznego narzędzia http://hop.bibliotekarz.com/z obecnie strona jest warta 16 540,94 zł ktoś chce kupić oddam za 15 ooo zł?

Cóż jeśli wam się nie znudziło mnie czytać to będziecie musieli zmienić adres w przeglądarkach bo się stąd przenoszę na własne śmieci.

Mam nadzieję że to krok w dobrą stronę czas jak zwykle zweryfikuje mój kolejny pomysł.

Przenosiny mają kilka plusów np. będziecie mogli obserwować powolny (w tym przypadku) proces zmian w wyglądzie mojego bloga i funkcjonalnościach jakie zamierzam na nowym miejscu z czasem udostępnić. Będę w końcu miał możliwości zrobienia czegoś więcej niż udostępnia wordpress.com. Obym tylko nie przegiął z cudowiankami.

Tak czy siak jedno jest pewne będzie trochę inaczej.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii głupoty, mózgownica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „trochę przed północą przedostatni wpis

1. Kikuchi pisze:

"Z niewiadomych przyczyn w sumie bez żadnego seo, żadnych masowych linków i innych zabiegów pozycjonerskich pr samo z siebie dobiło do 4" — być może zwykłe promowanie nowych stron przez G + subdomena w wordpress.com. :)

2. MR pisze:

Trochę dziwnie te linkowanie wygląda, chyba sam przyznasz ;]

Podaj nowego linka do strony od razu żeby można pozmieniać przekierowania.

szczęśliwego nowego roku

3. czy prawie dwuletni adres to nowa strona? prędzej to zasługa wordpress.com

Link się pojawi jak tylko nakręcę filmik noworoczny :)

4. Kikuchi pisze:

"czy prawie dwuletni adres to nowa strona?" — tak. :)
    AFAIR kop na rozpęd od G właśnie trwa koło 2 lat. ;>

5. Gosia pisze:

Jeśli zmiany te będą na lepsze dla Ciebie (bo o to chodzi) to powodzenia no i oczywiście wszystkiego naj i jeszcze więcej w Nowym Roku.
    Pozdrawiam cieplutko, choć za oknem śnieg :)