tapety pulowerka

Pulowerek w tym roku będzie robił tapety kalendarze inne niż w poprzednim. Tak na próbę sobie wrzuciłem styczniową i cóż:

  • wrzosik (podobno ten kolor to wiciokrzew) może być,
  • koncepcja pionowego napisu podoba mi się
  • ale slogan reklamowy zabija tą tapetkę moim zdaniem.

Przy takiej ilości ikon na pulpicie jak u mnie nie ma szansy na czytelność ekranu jeżeli są takie wielkie napisy w tle :( O ile miejsce na kalendarz bym wygospodarował o tyle ciężkie napisy w tle utrudniają znalezienie ikonki. Jest jeszcze coś w tle, takie wypalone napisy ale dopatrzyłem się ich dopiero jak szykowałem zrzut ekranu bo wyglądały jak jakieś zniekształcenie.

Generalnie kierunek dobry ale zrobienie doskonałej tapety to ciężka sprawa, żeby nie być tylko malkontentem coś postaram się wygenerować i podesłać szanownej redakcji może opublikują :) a może wystarczy koncept żeby pulowerek poprosił użytkowników o przygotowanie jakiś tapet z miejscem na kalendarz?

Coby nie być gołosłownym tak się prezentuje styczniowa tapetka na ekranie dzieciątka

tapeta pulowerek.pl na pulpicie dzieciątka

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *