bibliotekarz upgrade chyba 6

No to w końcu trochę pozmieniam, wywalę wtyczkę AddThis Social Bookmarking Widget i zastanowię się nad wywaleniem Topsy Retweet Button oraz Count Per Day. Zainstalowałem kombajn od wibiya.com na dole ekranu, który realizuje to co one (mniej więcej) oraz dodatkowo robi kilka rzeczy. Może i skazuję się na zależność od jakiegoś serwisu ale odpadnie mi trochę śledzenie nowości i martwienie się gdzie by tu facebooka, buzz-a czy coś innego wepchnąć. Pasek na dole strony w założeniu ma załatwić wsio :) przetestuję będę wiedział.

Wkrótce rusza Ogólnopolskie Badanie Bibliotekarzy :) ankieta gotowa i czeka na badanych, mailing już dobiera sobie znaczki pocztowe tak więc jest dobrze zaczyna się coś dziać w mojej pracy licencjackiej. Jeśli macie ochotę możecie przetestować (będę wdzięczny za wszelkie uwagi).

Oficjalne zaproszenie do wypełnienia ankiety przedstawię już niebawem :)

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *