szukam pracownika :)

Zdecydowałem się jednak podjąć próbę znalezienia pracownika :)

Wrzuciłem anons na infopraca.pl, zobaczymy co wyskoczy. Może trafi się ktoś godny uwagi, ale jak narazie przede mną zapewne sporo czytania cv i muszę podpiąć automatyczną sekretarkę do telefonu :(

Z drugiej strony ciekawe czy będą jakieś zgłoszenia? bo niby kryzys i bezrobocie wzrasta ale statystyki czasem niebardzo odpowiadają prawdzie.

A tak przy okazji to mogę przecież i tu napisać ;)

Elektryk na wręcz leniwą konserwację 1/2 etatu w warszawie (mokotów) poszukiwany!

Wynagrodzenie niebogate (do 1 000 brutto) ale i praca nieprzemęczająca, czasem dzień bez żadnego zgłoszenia się trafi ;), a czasem raptem kilka żarówek do wymiany, tyle że trzeba siedzieć na miejscu i czekać aż się coś wydarzy. Spać jak nie ma zgłoszeń można, siedzieć w internecie też ;)   Czasem jednak trzeba solidnie popracować, ale to raz na 2-3 miesiące akcję remontu jakiegoś pokoju wymyślą. Konieczne aktualne uprawnienia SEP.

Więc jak macie kogoś znajomego uczciwego, niepijącego w pracy itd. szukającego spokojnej, niestresującej roboty to namiary na mnie macie :)

Pogadać zawsze można a czasem wychodzi z tego coś dobrego.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica Tagi

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *