rozklonuję się :)

Ostatnio miałem chęć na kilka wpisów ale nijak nie pasują do bibliotekarza ani studenta, a zwłaszcza jeśli rss wysyła wszystko na bibliotekarz.com i by tam tylko śmieciły.

Muszę się więc rozklonować :( a czas pokaże czy to był dobry krok.

Wizja jest prosta książki i studia zostają tutaj na bibliotekarz.wordpress.com, sprawy domowe, żalnik, gotowanie, nalewki, być może odnowiona aktywność społeczna itd. znajdą swojego bloga, dojrzewające tematy związane z radiem internetowym ożywią w końcu radiowoz.pl jak ośmielę się go zapgrejdować do nowej wersji.

Wszystkie moje blogi będę agregował prawdopodobnie pod adresem steplowski.net gdzie będzie się zbiegał mój pełny sieciowy ekshibicjonizm. Ale ten adres nie jest jeszcze pewny.

Ciekaw jestem jak to wpłynie na moje klepanie? bo czytelnictwo mi spadnie to pewnik, choćby z prostego powodu posty będą na poszczególnych blogach rzadsze – czasu nie rozciągnę.

Mam nadzieję że będzie choć klarowniej dzięki temu, bo w chwili obecnej to już zaczyna być sieczka totalna. Napewno dzięki temu przeniesieniu zyskam pewne fajne możliwości techniczne, niedostępne na obecnej platformie ale to już inna bajka :) może opiszę ją kiedyś.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *