konkurs ekslibrisów :)

Przespaliśmy pierwszy termin już dawno temu :(, nawet nie pamiętam dlaczego się konkurs rozszedł po kościach ale czas go zakończyć.

Ekslibrisy konkursowe są zebrane, ja już mam mojego kandydata do nagrody, Bibla też ma się rozpatrzeć a znając życie coś znów wymyśli :), gablota na IINiSB się szykuje dla zwycięskich prac, więc temat zakończymy.

Prace zebrane na nasz wewnętrzny konkurs ekslibrisu pierwszego roku IINiSB`07 można oglądać i oceniać pod adresem http://ekslibris/konkurs nie jest ich za wiele, poziom różniasty ale moim zdaniem udało się nam coś ciekawego zrobić.

Muszę jeszcze tylko odkopać jakie nagrody obiecałem :) Bibla też jakieś obiecała, więc będą i prezenty.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie na ekslibris  i przepraszam za zwłokę w ogłaszaniu wyników ;)

OGŁOSZENIE /tak przy okazji, kryptorekalama/

Jak ktoś by chciał wstawić swój ekslibris w galerię pod adresem http://ekslibris.pl niech podeśle do mnie na maila. Chętnych do zorganizowania konkursu przez sieć też zapraszam :) zapewniam miejscówkę na serwerze i trochę reklamy konkursu w różnych miejscach.

Korci mnie utworzyć taki  stały cykliczny konkurs na ekslibris amatorski, w wydaniu corocznym ale trzeba by było poszukać sposobu na reklamę konkursu i  sponsorów na ciekawsze nagrody niż wydruk 500 ekslibrisów, lub książka, chociaż z drugiej strony 500 ekslibrisów starczy zwycięzcy na parę lat ;)

Myślę że  udało by mi się również znaleźć sensowne miejsce w warszawie na fizyczną wystawę konkursową ale to już nie na bloga :)

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

2 komentarze

  1. A może zrobimy coś z Pałacem Młodzieży w Katowicach, gdzie pracuję? Robimy już kilka konkursów, ten też jest fajny, jeśli zaplanujemy to odpowiednio, to może w budżecie znajdzie się trochę kasy na nagrody (nie wiem, czy w tym roku, ale w następnym na pewno, jeśli to teraz już zaplanujemy), pomożemy też w organizacji i jakoś to pójdzie. No i w Pałacu mamy dwie galerie, w których można by było ewentualnie wystawę zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *