bibliotekarz upgrade chyba 6

No to w końcu trochę pozmieniam, wywalę wtyczkę AddThis Social Bookmarking Widget i zastanowię się nad wywaleniem Topsy Retweet Button oraz Count Per Day. Zainstalowałem kombajn od wibiya.com na dole ekranu, który realizuje to co one (mniej więcej) oraz dodatkowo robi kilka rzeczy. Może i skazuję się na zależność od jakiegoś serwisu ale odpadnie mi trochę śledzenie nowości i martwienie się gdzie by tu facebooka, buzz-a czy coś innego wepchnąć. Pasek na dole strony w założeniu ma załatwić wsio :) przetestuję będę wiedział.

Wkrótce rusza Ogólnopolskie Badanie Bibliotekarzy :) ankieta gotowa i czeka na badanych, mailing już dobiera sobie znaczki pocztowe tak więc jest dobrze zaczyna się coś dziać w mojej pracy licencjackiej. Jeśli macie ochotę możecie przetestować (będę wdzięczny za wszelkie uwagi).

Oficjalne zaproszenie do wypełnienia ankiety przedstawię już niebawem :)

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, licencjat, mózgownica, prowadzenie bloga i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „bibliotekarz upgrade chyba 6

1. bibla pisze:

nie moge sie doczekać wyników ankiety, jeśli chodzi o biblio gminne :-)