los zagratos bałaganos

Ciekawe czy to siedzi w genach czy jakoś inaczej się przenosi ale zobaczcie sami powyżej przykład jednego pokoju warsztatowego, a poniżej przykład drugiego różne wychowanie, inne płcie, różnica pokoleń ;) a burdello bum bum takie same :) Na dobrą sprawę różnica jest tylko w podłodze jedna zasłana czym się da, druga praktycznie pusta :) Nie… Czytaj dalej los zagratos bałaganos

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

miła ulotna chwila z rana :)

Piękny miejski poranek, śmieciara pracuje radośnie silnikiem, panowie obsługujący śmietniki z werwą podzwaniają blaszanymi kontenerami, dźwięcznie przesypują się butelki, słoiki i bóg jeden wie co jeszcze. Chyba jestem chory – mam dwa lesie w lodówce /córka na dzień ojca mi sprezentowała/ i stoją już 3 dzień, dziwne rzadko się tak długo utrzymują. Ciekawe jaki dziś… Czytaj dalej miła ulotna chwila z rana :)

korkowa przygoda :)

Ciekawe czy jak już skończę te studia to będzie to bardziej bibliotekarski blog? zakładając że wytrwa próbę czasu :) dziś dzięki „przyjacielowi” pobiłem rekord prędkości w warszawie trasę o długości 1,9 km do pokonania w 3 minuty według gógla pokonałem w minut 125 :) Wspomniany „przyjaciel” miał tablicę rejestracyjną na BI a był tak przepisowy… Czytaj dalej korkowa przygoda :)

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: wydarzenie

wow prawie wolna sobota

Dobry news prostuje mi się. Dziś spałem więcej niż przez poprzednie 3 doby razem :) jakieś 6 godzin snu potem na 4 do roboty i znów jakieś 4-5 godzin snu, wow czuje się wypoczęty, rwą jeszcze trochę mięśnie /ostatnio robię za fizola/ ale powoli dochodzę do siebie :) Czasem coś musi trząchnąć człowiekiem aby oprzytomniał,… Czytaj dalej wow prawie wolna sobota

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

wyłączyć komórkę zatrzymać czas ….

Wolniej, wolniej, wstrzymaj konia. Byłem dzisiaj w Jeruzalem, Przemierzałem puste sale …… Zwolnić Powoli dojrzewam do tego, tylko jak to osiągnąć od czego zacząć czego się pozbyć? Niestety na te pytania muszę odpowiedzieć sam :( z czego mam zrezygnować, co mam utracić, aby znaleźć trochę czasu choćby na odpoczynek, co jest ważne a co nie?… Czytaj dalej wyłączyć komórkę zatrzymać czas ….