• Post category:grafika

Jak widać ciężka praca szkodzi na umysł :) znów wygrzebałem coś fajnego i wymyślam jak użyć.

Może uda mi się zapoznać z narzędziami tak że obrazki będą wyglądać poprawnie a przynajmniej zgodnie z koncepcją, jak by nie wyszło to link do profilu na pixton macie tutaj a bezpośredni link do komiksu tutaj

Ciekaw jestem co będziecie sądzili o Ewelinie bo zamierzam ją bezczelnie wykorzystać, jako osóbkę która ma kiełbie we łbie, aczkolwiek stara się coś pojąć z komputerologii i takich tam podstawowych tajemnic wyszukiwania.

Dodaj komentarz

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Magullena

  Arku, przesyłam Ci informację odnośnie ugody z Google.
  Przepraszam,że umieszczam ją w tym miejscu, ale Twój adres wyleciał mi z głowy. Pozdrawiam serdecznie :-).

  komunikat biura z dnia 16-11-2009
  2009-11-16
  Ugoda Google – nowa wersja złożona w Sądzie Federalnym USA

  Szanowni Państwo,
  W piątek, 13.XI.2009 roku Google przedłożyły w Sądzie Federalnym USA nową wersję Ugody. Najważniejsza zmiana głosi, iż Ugodą zostają objęte wyłącznie książki wydane w USA (zarejestrowane w amerykańskim Copyright Office), Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii. Otrzymałem właśnie wiadomość, iż angielskie Publishers Association zaakceptowało nową treść Ugody i wszystko wskazuje na to, że ta nowa Ugoda zostanie zarejestrowana przez Sąd. Nie trzeba chyba dodawać, że to wielkie zwycięstwo prawa autorskiego. Wykaz zmian w Ugodzie jest w tej chwili w tłumaczeniu, prześlemy je Państwu wkrótce.
  Z wyrazami szacunku – Piotr Marciszuk, prezes PIK

 2. Pingback: Sobotni Dyżur Popołudniowy [26D | pulowerek.pl