Kobiety Woli – kandydatki do rady na facebooku

Uprzejmie informuję że związała się fajna współpraca na facebooku pomiędzy kilkoma kobietami z Woli, mająca na celu wspieranie się w wyborach samorządowych.

Anna Fiszer – Nowacka, Beata Pietrzak, Małgorzata Ciesielska, Monika Wiśnioch i Ewa Statkiewicz stworzyły jeden profil „Kobiety Woli” na facebooku i wykorzystują efekt synergii.

To właśnie jest przykład jak moim zdaniem powinny wyglądać wybory samorządowe.

Startujemy z zamiarem polepszenia warunków życia na Woli więc jeżeli już na etapie kandydowania gdzie inni prowadzą walkę my zaczniemy współpracować to będzie się rozwijać i potem. Dokładnie tak rozumiem działanie lokalne na rzecz dzielnicy współpraca między radnymi to podstawa. To nie polityczne układy powinny wygrać wybory samorządowe, tylko Ludzie którzy chcą coś pozytywnego zrobić.

Miłe Panie gratuluję doskonałego pomysłu i dziękuję za zaproszenie do grona znajomych  @–;-‚–

O Niedoszły Bibliotekarz

Ten wpis został opublikowany w kategorii bezradny. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.