Kobiety Woli – kandydatki do rady na facebooku

Uprzejmie informuję że związała się fajna współpraca na facebooku pomiędzy kilkoma kobietami z Woli, mająca na celu wspieranie się w wyborach samorządowych.

Anna Fiszer – Nowacka, Beata Pietrzak, Małgorzata Ciesielska, Monika Wiśnioch i Ewa Statkiewicz stworzyły jeden profil „Kobiety Woli” na facebooku i wykorzystują efekt synergii.

To właśnie jest przykład jak moim zdaniem powinny wyglądać wybory samorządowe.

Startujemy z zamiarem polepszenia warunków życia na Woli więc jeżeli już na etapie kandydowania gdzie inni prowadzą walkę my zaczniemy współpracować to będzie się rozwijać i potem. Dokładnie tak rozumiem działanie lokalne na rzecz dzielnicy współpraca między radnymi to podstawa. To nie polityczne układy powinny wygrać wybory samorządowe, tylko Ludzie którzy chcą coś pozytywnego zrobić.

Miłe Panie gratuluję doskonałego pomysłu i dziękuję za zaproszenie do grona znajomych  @–;-’–

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: poza kategorią

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *