Napiszmy Książkę Kucharską – konkurs

Jak pisałem w poniedziałek ruszamy z konkursem na przepis do bibliotekarskiej książki kucharskiej. Ebook powstały na bazie tych przepisów będzie udostępniany za darmo wszystkim zainteresowanym.

Co można zyskać:

  • Nagroda główna – własny przepis w fajnej branżowej książce kucharskiej,
  • 1 nagroda voucher do wykorzystania na Groupon.pl na kwotę 200 zł,
  • 2 nagroda voucher do wykorzystania na Groupon.pl na kwotę 100 zł.

Nagrody w postaci voucherów na promocje z bieżącej oferty sponsoruje Groupon, ja tylko wybieram dodatkowo nagrodzone przepisy.

Co trzeba zrobić:

Pomiędzy 1 a 7 lipca na adres e-mail nkk-przepis@vj.pl prześlij przepis na drugie danie obiadowe (w formie tekstowej) i to wszystko.

Oczywiście jeśli wzbogacisz przepis ładną fotką masz większe szanse na wygraną.

Profilaktycznie Wam przypomnę że musicie do nadesłanych prac mieć właściwe prawa, umożliwiające przekazanie przepisu i załączników do składu publikacji wydanej na licencji CC BY-SA.

Liczę że przyślecie przepisy na swoje ulubione potrawy (regionalne wyżej ocenię) i takie co zawsze się Wam udają. Zapewniam że bigos nie będzie gorszy od „wymysł a’la Paris w garniturze z przegrzebków”. Wyżej też będę oceniał przepisy zdradzające jakieś tajniki waszego kuchennego warsztatu typu „woda zagotuje się szybciej bez soli”.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich czytelników z bibliotekarstwem związanych choćby tylko przez tego bloga, wspierających ideę wspólnego stworzenia unikatowego ebooka.

Regulamin:

Możesz zgarnąć 2 stówki za jeden zwykły przepis… więc działaj!

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

4 komentarze

  1. Można wysyłać praktycznie dowolną ilość przepisów, najwyżej wezwę pomoc do wstępnej oceny.
    Adres konkursowy już działa więc maile dotrą, tyle że czas na ich przeczytanie i potwierdzenia mam zarezerwowany od niedzieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *