urodzinki

o godzinie 6 rano automatycznie się upgrejdowałem do wersji 4.2

Kiedyś matka opowiadała że w związku z taką śmieszną godziną porodu odbierały mnie 2 zmiany lekarzy i jak widać tak już zostało nadal potrzebuję publiki więc prowadzę bloga ;)

Fejsbook myśli że to stało się wczoraj, o czym bezlitośnie mi przypominał.

Ciekawe co na takie przypomnienie czują ci którzy mają problem ze starzeniem się, oraz jak wielu osobom jest potrzebne takie przypomnienie on-line że mają urodziny? Kto wie może takich zalatanych jest całkiem spora liczba osób?

Część znajomych też się nabrała i dostałem życzenia przed czasem za które serdecznie dziękuję.

Inne serwisy mogą myśleć że jutro wielki dzień upgrejdu tak więc ogłaszam projekt Ażi Dahaka działa poprawnie, może nie uhorni mnie przed kradzieżą tożsamości ale powinien ją trochę utrudnić, a przynajmniej ułatwić weryfikację że to ściema jakaś.

Pchnięty życzeniami wyciągnąłem kartkę jaką dostałem na 40-te urodziny i żal mi się zrobiło że nie ma już dziwnego rocznika, ale cóż są wspomnienia zachowam więc je chociaż…

 

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *