Oszczędności w Langenscheidt

A puszczę plotkę co mi tam ;)

Gdzieś tak wiosną Langenscheidt dobrał sobie metodą wynajmu prawie drugie tyle powierzchni co posiadał na Grażyny 13.

Postawił klimatyzację pokoi, dodatkową szafę teleinformatyczną, rozciągnął sieć komputerową, pociągnął extra zasilanie elektryczne do klimatyzatorów, meble itd.

Inwestycja zdawała się być  spora sugerowała rozwój ale teraz co miesiąc Langenscheidt oddaje 2 pokoje. Jak tak dalej będzie szło niebawem znów się zmieści na swoim poprzednim piętrze.

Może znaleźli inną lokalizację nie wiem, niestety wygląda jednak jakby zapadali się w sobie.

Wpis powstał przy okazji a właściwie to z powodu tej książeczki co to miałem okazję u nich w biurze przewrócić w niej kilka kartek, i spodobała mi się z racji fajnego podejścia do nauki języka.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii poza kategorią. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.