wtyczka CommentLuv

W ramach walki ze wstydzeniem się za bloga dałem nową wtyczkę :) nazywa się CommentLuv i nagradza komentujących.

Działa to bardzo prosto jeżeli prowadzisz bloga na wordpresie i podasz jego adres, to pisząc komentarz pojawia ci się pod okienkiem do komentowania ostatni wpis z twojego rss-a i pozostanie on na zawsze pod komentarzem. Jeśli się dalej porejestrujesz (w CommentLuv) to możesz sobie wybrać z twoich kilku ostatnich postów do którego ma być zamieszczony odnośnik.

To dobre dla odwiedzających bo dostają „pełnego linka” (follow) do konkretnego artykułu tylko za to że zostawili komentarz.

Jest to „tajna” wiedza jaką pozyskałem od Justyny na WordCampie w Łodzi. Małe to ale godne uwagi i cieszy wiele osób.

Justyna prowadzi zestawienie polskich blogów używających tej wtyczki więc jeśli wstawicie CommentLuv na swoim blogu możecie zgłosić to u niej.

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

7 komentarzy

  1. No, no lista Polskich blogów CommentLuv ładnie się powiększa ;) Cieszę się, bo lubię zostawiać komentarze na ciekawych CL blogach.

    Wtyczka jest już również przetłumaczona przez jednego ze znajomych bloggerów na język polski, link do tłumaczenia jest na moim wpisie na blogu, dotyczącym tej wtyczki: ..

    Zapraszam:)

  2. Oo, chyba sobie to zainstaluje u siebie :). Choć jestem ciekawa, czy się da, bowiem używam systemu komentarzy disqus, a nie domyślnego dla wordpressa.

    1. szkoda tylko że blog który reklamujesz nic nie wnosi dla ludzi, tylko ma naciągać wyniki wyszukiwarek :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *