kolejne kilka adresów gdzie są legalne darmowe książki

Wygrzebałem kilka kolejnych adresów gdzie są dostępne książki online. Niestety te zagraniczne katalogi ebooków są bardzo ubogie w zasoby polskojęzyczne :( ale polskie zbiory książki online są ciekawe.

teraz będą bardziej mięsiste adresy :)

Jak z czapki nie wyleci to niebawem napiszę posta o przydatnych a wręcz czasem koniecznych ze względu na format pliku programach do czytania e-booków.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze

Ten wpis został opublikowany w kategorii poza kategorią i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „kolejne kilka adresów gdzie są legalne darmowe książki

1. dozorca pisze:

Ciekawe linki, mam jednak uwagę do nich gdyż niektóe są złe wpisane, popraw je.

2. arekmarek pisze:

dzięki za zwrócenie uwagi :)
    faktycznie coś przy kopiowaniu adresów mi nie wyszło ale poprawiłem i już działa jak trzeba

3. podpisany pisze:

Dodałbym jeszcze bardzo dobrą platformę http://www.feedbooks.com, gdzie książki są oczywiście darmowe i można ściągąć je w różnych formatach (pdf, ePub, mobipocket, itd.) co daje okazję co poczytania na komórce. Od października jest też parę polskich książek, mną zresztą podpisanych:-)

4. żeby nie tworzyć na siłę dla jednego adresu z darmowymi książkami nowego wpisu wkleję tutaj

mało jeszcze ale z potencjałem :) ICM I CC współpracują nad udostępnieniem nam możliwości darmowego czytania :)