Ciekawe adresy dla Starszaków

Jak kiedyś pisałem prowadzę zajęcia wprowadzające w nowe technologie dla Starszaków w ramach działań Latarnika PCRS. Na tej stronie będę budował bazę adresów która zademonstruje ciekawsze/przydatne moim zdaniem strony w internecie.

Śledzenie ruchu

Śledzenie przesyłek

Wyszukiwanie firm nipie (regonie krs-ie) stowarzyszeń i innych jednostek

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii latarnik, przydatne on-line i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Ciekawe adresy dla Starszaków

1. Tossa pisze:

Dzięki – dobre linki, na pewno się przydają.

2. Ziemowit pisze:

heh, ciekawe. Z paczkami znałem ale pozostałe były dla mnie zaskoczeniem. Strach się bać jak niedługo będzie można śledzić naszych znajomych… jak już nie można:)))

3. Jak Zrobic.. pisze:

Śledzenie lotu samolotów wspaniałe narzędzie i to nie tylko dla niedoszłych pilotów, ale m.in. fanów gier lotniczych :) Jeśli chodzi jednak o śledzenie wrocławskiej komunikacji – testowałam tą "aplikację" gdy tylko została uruchomiona i nie działało to zbyt dobrze. Mam nadzieję, że twórcą udało poprawić się wszystkie błędy i poprawnie zsynchronizować rzeczywisty ruch z tym komputerowym:)