Ciekawe adresy dla Starszaków

Jak kiedyś pisałem prowadzę zajęcia wprowadzające w nowe technologie dla Starszaków w ramach działań Latarnika PCRS. Na tej stronie będę budował bazę adresów która zademonstruje ciekawsze/przydatne moim zdaniem strony w internecie.

Śledzenie ruchu

Śledzenie przesyłek

Wyszukiwanie firm nipie (regonie krs-ie) stowarzyszeń i innych jednostek

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

3 komentarze

  1. heh, ciekawe. Z paczkami znałem ale pozostałe były dla mnie zaskoczeniem. Strach się bać jak niedługo będzie można śledzić naszych znajomych… jak już nie można:)))

  2. Śledzenie lotu samolotów wspaniałe narzędzie i to nie tylko dla niedoszłych pilotów, ale m.in. fanów gier lotniczych :) Jeśli chodzi jednak o śledzenie wrocławskiej komunikacji – testowałam tą "aplikację" gdy tylko została uruchomiona i nie działało to zbyt dobrze. Mam nadzieję, że twórcą udało poprawić się wszystkie błędy i poprawnie zsynchronizować rzeczywisty ruch z tym komputerowym:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *