celem wsparcia dobrych /moim zdaniem/ inicjatyw :)

Jak byście nie wiedzieli to pod adresem   http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/ankieta jest ankieta której wypełnienie może zaowocować w przyszłości lepszymi dla nas bibliotekami cyfrowymi a chyba jesteście za bibliotekami jeżeli czytacie tego bloga :) Tak więc wspomóżcie ich pracę, nie wstydźcie się i wypełniajcie. Mamy niepowtarzalną szansę decydowania co będzie digitalizowane w pierwszej kolejności.

Obiecałem Malinowi że przekażę dalej, na forum roku poszło w końcu więc piszę i tu, jako że jestem zwolennikiem współpracy bo na tym nikt nie traci /jeśli to naprawdę jest współpraca/ wspieram jego propozycję utworzenia “bazy wiedzy bibliotekarskiej” opis u niego na blogu Prezentacje biblioteczne i załączam apel dodawajcie co macie :)

Mnie osobiście też w jakiś sposób sprawiało przykrość że praca nad którą siedziałem sporo czasu została zaprezentowana raz na wykładzie i żywot jej dobiegł końca. Co prawda puściłem ją do Book Marketing Research producenta ;) wirtualnego wydawcy /bo to była krytyka jego strony www/ i choć nawet żadnego fuckmaila nie dostałem w stylu dziękujemy zapraszamy to widzę że poprawili przynajmniej kilka spraw. Jak odkopię tą prezentację to postaram się ją wrzucić na slideshare /bardziej na próbę niż z powodu jej wartościowości/

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii pomysły i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „celem wsparcia dobrych /moim zdaniem/ inicjatyw :)

1. jmonika pisze:

Tak trzymać! Wieść o ankiecie rozejdzie się po stolicy;)
    Pozdrawiam:)

2. Malin pisze:

Dzięki za wsparcie, mam nadzieję, że prezentacje kiedyś się przydadzą. W IBIN Uniwersytetu Śląskiego też mam już obiecanych kilka prezentacji, więc jest nadzieja, że projekt się rozrośnie :-)