Wola Supermarket Olimpijka

Jest koło mnie taki market co to tylko w niedzielę działa ;)

Co tydzień w ramach ćwiczeń zdrowotnych chadzam sobie 3 kilometry tam i z powrotem na bazar. Bywa że zahaczę jeszcze o górkę w parku, albo popatrzę sobie na stawy. A to sobie coś kupię na bazarze, a to tylko potarguję się trochę, czasem  popatrzę na ludzi i pomyślę co ich skłania do handlu takim towarem, jednym słowem  abstrakcyjne wypady.

W ostatnią niedzielę ludzi było zatrzęsienie ale para chinoli pobiła wszystko co do tej pory widziałem na olimpijce. Zresztą zobaczcie sami bo nie zdarza się często taki widok.

Marketowy wózek z dzieckiem w środku (na modłę supermarketową) pchany poprzez piachy bazaru. Coś niesamowitego.

warszawa Market Olimpijka Wola

Market Olimpijka Wola Warszawa

Supermarket na woli bazar Olimpijka Warszawa

O Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii głupoty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.