Idzie zima

Jadę sobie do roboty nr 1 a tu zamarznięta kałuża. Na termometrze w samochodzie -0,5. Pogoda dobra słoneczna pozytywnie nastraja.

Córce zrobili operacje i jest w domu, jutro zmiana opatrunku i może będzie wiadomo jak kosmetyka wyszła. Boli ją i jeść nie chce ale będzie dobrze :)

Roboty nr 4 ciągle full, miało się po rekrutacji przeluźnić a tu ciągle coś, a to mądre kobitki przesłały złe foty i wymienić trzeba, a to coś wymyślą nowego. Są płodne w pomysły jak królice ;) ale może odpuszczą za trochę w końcu dostaną możliwości aby samemu pisać:) Z ciekawostek instaluję Windows 7 na projektowych laptopach za trochę może napiszę o pierwszych wrażeniach.

Nowe fakultety zdalne świetne i będą przydatne, lecz wymagające wiec ciężko będzie :(

koniec przekazu idę spać