Wista wio

Jestem hipsterem i w komputerze firmowym mam #windows #vista która jest jak #Lenin wiecznie żywa :)

Jestem hipsterem i mam #windows #vista jest jak #Lenin wiecznie żywa #komputerfirmowy a myślałem że już viśtavio nie zobaczę... #życiepełneniespodzianek

Myślałem że już viśta vio już nie zobaczę… ale życie jet pełne niespodzianek. Swoją drogą jest to ostatni system który nie melduje w czasie rzeczywistym microsoftowi co masz w komputerze.

W myśl ciekawego posta nawet windows 7 dostało poprawki monitorujące :(

Orwell niech się schowa ze swoimi wizjami śledzenia społeczeństwa, poszliśmy dobrowolnie dużo dalej, zaczynając od facebooka, przez “darmowe” usługi google a kończąc na telefonach. Częściowo robimy to świadomie obnażając publicznie co się da w social mediach, a częściowo zupełnie bez naszej wiedzy, i zgody jak śledzenie niezalogowanych do fejsa.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii Drauga, facebook, niebezpieczne google i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Wista wio

1. Kasia pisze:

Trzeba tylko uważać na bezpieczeństwo :) Każdy hipster powinien zadbać o swoje bezpieczęństwo