Fajnie być studentem UW

Tak mnie naszło :) jak się o profitach studiowania na UW dowiedziałem, (oferta office professional za 200 zł).

Na zdalnym kursie excela ktoś wrzucił linka http://www.wne.uw.edu.pl prowadzącego w efekcie do to bardzo dobra moim zdaniem sprawa.

Co prawda jestem już posiadaczem office domowego i office dla firm (ale w wersji small) i brak w nim accesa. Pewnie nie wielu osobom prywatnie się access przyda, ale jak dla mnie to był wielki brak. Co do publishera to sam nie wiem, do tej pory nie używałem go (no dobra kilka razy dawno temu użyłem) ale jak się pojawi na „stanie” to może coś i wykwitnie z niego ?

Generalnie to nie jest zła cena, 200 zł za pełną wersję office warto dać, zwłaszcza jeżeli się  ma zamiar go używać i jest tak jak piszą, że przy umowach o dzieło wykorzystanie jego jest legalne do zarabiania.

Wersja jest full wypas (proffesional), nie to co okrojona home w podobnej cenie. Licencja jest imienna na jedno stanowisko, ale może być przenoszona pomiędzy komputerami. Co tu chcieć więcej? poza dozgonnymi aktualizacjami ;)

Oferta tylko dla studentów i pracowników UW :(

Swoją droga skoro UW znalazł możliwość to może BN jako instytucja kultury też powinien dla bibliotek wynegocjować :)

A może i wynegocjował wie ktoś coś na ten temat?

Umieszczono w kategoriach: poza kategorią