darmowe kursy

Na forum naszego instytutu IINiSB pojawiła się informacja o możliwości skorzystania z oferty darmowych kursów, a że był jeden o zarządzaniu czasem to skorzystałem.

Zadzwoniłem umówiłem się na spotkanie i przesiedziałem 2 bite godziny przed komputerem czytając i testując się.

Prosimy o informację o przybyciu z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem pod numerem telefonu 22 5816 339. Zgłoszenia (zarówno indywidualne jak i całych grup 3-osobowych) przyjmuje Pani Marta Wiśniewska.

Zapisując się na zdalne fakultety na UW liczyłem na coś podobnej jakości, liczyłem… Warto było iść na ten kurs testowy bo się trochę dowiedziałem więcej niż wiedziałem. Nasze uczelniane kursy na moodle IBIZA UW są żałosne, tam widać że ludzie się starają przy tworzeniu kursów żeby poza wartościową treścią były jeszcze choćby ładne. Moodle chyba posiada możliwości takie jakie są tam używane, ale poza wiedzą merytoryczną trzeba by jeszcze zatrudnić grafika i kogoś znającego html-a do pomocy wykładowcy.

Dzięki bezstresowemu przeklikaniu kursu na miejscu, dostałem certyfikat ukończenia :) tak więc dla studentów bez papierków do CV polecam, bo są tam różne kursy do przetestowania. Bezrobotnym i przekwalifikowującym się też polecam, zawsze to może być przydatna „broń” na pracodawcę.  Wybranie kursu o negocjacjach może pomóc każdemu, ja sobie jeszcze łyknę (mimo braku czasu) „Jak zwiększyć osobistą kreatywność?” bo brzmi nieźle ;)

Oferta darmowa na miejscu z ciachem, herbatką i certyfikatem czynna do końca kwietnia.

Układ jest prosty wybierasz sobie jakiś kurs przechodzisz go i wypełniasz ankietę o kursie, oczywiście jak się coś wysypie to ich ucieszy zapewne. ty masz wiedzę z kursu oni wiedzę o odbiorze ich kursu i działaniu platformy.

Jeśli interesują was kursy dla zdobycia wiedzy „bez papierka” to sę dostępne przez net pod adresem

Jeśli będzie im szło jak chcą to od przyszłego roku ma być możliwość publikowania własnych kursów na ich płaszczyźnie i zarabiania na nich. To może być całkiem niegłupie robisz kurs wrzucasz do nich i jak ktoś go wybierze i zapłaci to zarabiasz kasę :) kwestia jak sie będą chcieli dzielić tą kasą bo jak dla nich 95% a dla mnie 5% to dziękuję za taki podział :)

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: wydarzenie

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *