Blog Forum Gdańsk 2011

Dostałem maila a w nim dwie wlepki i tak się zastanawiam którą wrzucić na bloga w sumie takie same tylko różnią się kolorystyką


Jestem uczestnikiem Blog Forum Gdańsk 2011 Jestem uczestnikiem Blog Forum Gdańsk 2011

Niebieski bardziej pasuje do blog katalogu a obok niego chcę upchnąć ten znaczek więc raczej na nim się skończy.

Rok temu byłem na WordCamp 2011 konkurencyjnej imprezie odbywającej się w Łodzi i nie powiem podobało mi się. Zrobili świetne identyfikatory z przodu fotka pobrana z grawatara, Nick i adres bloga, z tyłu program konferencji. Dowiedziałem się tam trochę i nawiązałem kilka ciekawych kontaktów. Na blog forum gdańsk szykuje się inna tematyka, szersza i atechniczna choć widać spory nacisk na fotografię.

Trochę się wachałem czy aby na pewno warto spędzić tyle czasu w podróży aby się tam pojawić ale mój koci pysk wygrał, jadę zobaczę z bliska czy warto.

To będzie mocny tydzień w twittoprzekazy (a zarazem wyczerpujący bo zacznie się od pierwszego zjazdu na studiach), we wtorek „Nadzór niekontrolowany? Nowe wyzwania dla wolności” czwartek, piątek kongres „BIBLIOTEKA: WIĘCEJ NIŻ MYSLISZ!” nocny przejazd do gdańska a tam kolejne dwa dni móżdżenia. Może nie wiecie ale na dodatek jeszcze pewnie będę musiał pracować przynajmniej na tyle aby złogi się nie porobiły.

Tak to zdecydowana prawda lubię jak się coś dzieje :) a czas choć nie z gumy to im go mniej tym lepiej da się go zorganizować (biedny facebook pewnie odpadnie pierwszy).

W pytkę chwila wahania i już nie ma wolnych miejsc w polskimbusie :(

Tak się zastanawiam ile osób się zgłosiło na blog forum gdańsk w tym roku bo albo jestem w grupce 150 szczęśliwców wybranych na podstawie jakości bloga i uzasadnienia (kurde łechce EGO)  albo nie mam się czym szczycić będąc 150 na 150 zgłoszonych w końcu jeśli ma się komplet dobrej jakości zgłoszeń to nie wydłuża się rejestracji. Ponieważ lubię myśleć pozytywnie przyjmuję że zgłosiło się milion chętnych a ja jestem debeściak.

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

13 komentarzy

 1. Do zobaczenia w Gdańsku. ;-) Też będę na forum ze Światem Czytników. Przy okazji – dopiero zauważyłem nagłówek Twojego bloga… :)

   1. Chwiluuunia.. jakbyście nie poszli – to wiesz, że ..ja tym bardziej nie. I proszę mnie tu nie stresować jakimiś zdjęciami, bo.. będę zestresowana :P

    1. To głupie że fejgłupie masz fotkę w profilu a tu na niszowym blogu się wstydzisz.
     Zapewne to jakieś babskie myślenie którego niepojmuję bo tam gdzie czasem palniesz głupotkę warto twarz pokazać a tu gdzie piszesz z sensem trzeba się schować.

 2. Z tego, co widziałam na profilu na FB + na blogach, to było więcej niż 150 zainteresowanych. Ludzie wypłakują się w kołnierz/ramię/klatę, że nie zostali zakwalifikowani.

  Do zobaczenia? ;)

  1. a to do zobaczenia :) jeśli się w tłumie rozpoznamy…

   dla pozostałych co się nie załapali lubo nie chce im się jechać choć są ciekawi, pewnie będzie jakiś twittoprzekaz z imprezy a skoro hasełko do wifi podesłali więc może i jakaś fotka albo i dwie się pojawią.
   Właśnie kończę prezentację do Hyde Parku ciekaw jestem czy ktoś w ogóle będzie tam chciał oglądać te wypociny poza moderatorem.

   1. Może być krucho z tym rozpoznaniem, to fakt. Jakieś 180 osób będzie ;)

    Będzie pewnie pełno relacji i na twitterze, i na FB (jest kanał do oglądania relacji), i na blogach.

    Ja prezentację właśnie niedawno wysłałam, ale nie jest to dzieło sztuki. No, ale trudno było mi się przełamać, nienawidzę prezentacji w PowerPoincie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *