Krajowy rejestr długów – naciągacze

Nie mam (jeszcze) czasu na blogopisanie ale podnieśli mi ciśnienie i muszę to opisać.

Dostałem SMS-a o treści:

Ktoś Cię sprawdza. Zadzwoń pod numer 71 7745 610 a dowiesz się więcej. Krajowy Rejestr Długów.

Od:Rejestr KRD

Czułem że to wałek ale po przeanalizowaniu sytuacji i po ostatnich przejściach z alledrogo zadzwoniłem. Miły pan na moje pytanie odpowiedział że to nie dokońca jest tak że mnie ktoś sprawdza, że to tylko taka forma przypomnienia firmom że istnieje możliwość sprawdzenia czy w rejestrze są nasi potencjalni kontrahenci.

Sprawa poza tym że mnie oszukali i śmierdzi na odległość nieuczciwym podejściem do klienta jest zaplanowana w sam raz na czasy kryzysu. Wysyłają sms-a za 10gr albo i taniej a zaniepokojeni ludzie sami do nich oddzwaniają na własny koszt. I to się nazywa pomysł, kwestia czy skuteczny? ile osób po wkurzeniu się na ich oszustwo (bo skoro mnie nikt nie sprawdzał to otrzymany sms jest to kłamstwem) będzie miało chęć na ich usługi? a ile po roku zapomni że zrobiono ich w rybę  ale zapamięta że taka usługa istnieje?

Zdecydowanie nie podoba mi się to co ze mną zrobili, ale sądzę że to będzie skuteczna kampania reklamowa.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

2 komentarze

    1. dzięki za namiar, to chyba ta sama firma a przynajmniej ten sam mechanizm został wykorzystany w tym samym celu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *