¿ɐɾɐlsʎɯʎʍ ǝıu ǝızpnl oʇ oƃǝzɔ

Mała głupotka a bawi niesamowicie

piszesz normalnie a w okienku niżej masz do góry nogami :) niestety odwieczny problem braku polskich liter psuje efekt ale i tak jest śmiesznie.

jak tylko uda mi się zakończyć przelewy do flattr od razu wracam na stronę odwracaczy i klikam mikropłatności.

Właśnie zapoznaję się z systemem mikropłatności Flattr zdaje się być fajny bo przeznaczasz jakiś tam mały pieniądz miesięcznie (od 2 €) i jak ci się podoba jakaś treść a ma buttona to klikasz. Na koniec miesiąca moja kasa jest dzielona pomiędzy wszystkie moje kliknięcia i jest przekazywana proporcjonalnie każdemu autorowi.

Niestety prawdopodobnie w naszych warunkach gdzie nawet PayPal jest mało znaną marką to nie zadziała jako sposób zarabiania na blogu. Moim zdaniem warto jednak znać takie narzędzia jeżeli robi się coś nie tylko na nasz kraj ukierunkowane :>.

Zresztą uważam że należy promować dobrą robotę i założenie mam proste, co miesiąc wpłacam 4€ i klikam 4 najlepsze adresy w miesiącu, może to niewiele ale będę się czuł jakbym czterem autorom piwo postawił a nie jechał ciągle na dzika.

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *