słabo, schudłem tylko 4 kilo

Z odchudzaniem jest słabo raptem 4 kilo na 7 tygodni, zaczynam być już zmęczony tym głodnym żarciem. Niby brzucho pełne ale jak się pojawią na horyzoncie klopsiki z kluskami to mnie skręca z żalu. W knajpie głupio, dziewczyny ciągną browara a ja jak prawiczek (cola lajt doprawiona rumem) nikt mnie nie przekona że to męski trunek.

Zapytałem się dziś dietetyka czy mam być chudy i łysy (zaczęły mi wyłazić włosy) to stwierdził że widocznie białka za mało w diecie, ale ponieważ według niego jest optymalnie z białkiem (większa ilość rozwali nerki) to podmienił mi węglowodany w jednym z posiłków na oliwę i ma być dobrze. Pewnie jakbym tą wieczorną łyżkę oliwy zażywał to bym nie łysiał, ale jakoś nie bardzo mi się chciało na noc olej walić ;) Cóż zobaczymy obciął mi po trochu węglowodany, dorzucił owoce (maliny jagody truskawki arbuz) i ma być lepiej. Zobaczymy ale chyba będę nabuzowany bo to kolejne obcięcie racji zaowocuje garstką żarcia na talerzu i zacznę być głodny nie tylko na smakołyki z patelni. Co dziwne wcale nie chce mi się słodyczy tylko właśnie tłustej kiełbasy.

Rozwiązałem zagadkę czemu mleko jest zakazane w mojej diecie :) Ponieważ jem często musi się szybko trawić, mleko powoduje że jedzenie się dłużej trawi. Podobno odżywka proteinowa na wodzie po 10 minutach jest wchłonięta a ta sama odżywka na mleku trawi się 4 godziny. Nie jest problemem kwestia kalorii tylko zaleganie w układzie trawiennym.

12 marca – parametr – 24 czerwca
123,2 kg – WAGA – 111 kg
33,8% – TŁUSZCZ – 28%
41,6 kg – ILOŚĆ TKANKI TŁUSZCZOWEJ – 31 kg
81,6 kg – ILOŚĆ TKANKI MIĘŚNIOWEJ – 80 kg

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *