szkołocholik

Lubię wiedzieć (ale to już wiecie), a ponieważ nauka sprzyja wiedzeniu ;) to się zapisałem na warsztacik Techniki radzenia sobie ze stresem Warsztat darmowy ale organizatorzy wprowadzili opłaty manipulacyjne 50  zł od jakiegoś czasu :( Znając życie to zapewne widząc że darmocha  zapisało się dużo ludzi a przyszło raptem kilka osób, podjęcie się wpłaty powinno bardziej zmobilizować  ludzi i odstraszyć miglanców.

Ciekaw jestem jaki będzie poziom tegoż warsztatu? Wybrałem go również, a może głównie ze względu na córkę, też ją zapisałem a co :) Jak się dowie pewnie będzie awantura, ale może ją zaciągnę, zdecydowanie jej się przyda taka wiedza a moich „mądrości” nie chce słuchać.

Jest tam w ofercie jeszcze kilka ciekawych warsztatów więc może coś i wy wybierzecie dla  siebie, a że cena to raptem 5 piw w harendzie po 17-tej to można przyjąć że akceptowalna.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica Tagi

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *