szkołocholik

Lubię wiedzieć (ale to już wiecie), a ponieważ nauka sprzyja wiedzeniu ;) to się zapisałem na warsztacik Techniki radzenia sobie ze stresem Warsztat darmowy ale organizatorzy wprowadzili opłaty manipulacyjne 50  zł od jakiegoś czasu :( Znając życie to zapewne widząc że darmocha  zapisało się dużo ludzi a przyszło raptem kilka osób, podjęcie się wpłaty powinno bardziej zmobilizować  ludzi i odstraszyć miglanców.

Ciekaw jestem jaki będzie poziom tegoż warsztatu? Wybrałem go również, a może głównie ze względu na córkę, też ją zapisałem a co :) Jak się dowie pewnie będzie awantura, ale może ją zaciągnę, zdecydowanie jej się przyda taka wiedza a moich „mądrości” nie chce słuchać.

Jest tam w ofercie jeszcze kilka ciekawych warsztatów więc może coś i wy wybierzecie dla  siebie, a że cena to raptem 5 piw w harendzie po 17-tej to można przyjąć że akceptowalna.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *