szkołocholik

Lubię wiedzieć (ale to już wiecie), a ponieważ nauka sprzyja wiedzeniu ;) to się zapisałem na warsztacik Techniki radzenia sobie ze stresem Warsztat darmowy ale organizatorzy wprowadzili opłaty manipulacyjne 50  zł od jakiegoś czasu :( Znając życie to zapewne widząc że darmocha  zapisało się dużo ludzi a przyszło raptem kilka osób, podjęcie się wpłaty powinno bardziej zmobilizować  ludzi i odstraszyć miglanców.

Ciekaw jestem jaki będzie poziom tegoż warsztatu? Wybrałem go również, a może głównie ze względu na córkę, też ją zapisałem a co :) Jak się dowie pewnie będzie awantura, ale może ją zaciągnę, zdecydowanie jej się przyda taka wiedza a moich „mądrości” nie chce słuchać.

Jest tam w ofercie jeszcze kilka ciekawych warsztatów więc może coś i wy wybierzecie dla  siebie, a że cena to raptem 5 piw w harendzie po 17-tej to można przyjąć że akceptowalna.

Umieszczono w kategoriach: mózgownica Tagi