motywacja

W niedzielę po zajęciach rozmawiałem z mężem znajomej. Ogólnie lubię rozmawiać z mądrymi ludźmi daje mi to wiedzę, dystans, inną perspektywę. Rozmawialiśmy o biznesach, o pomysłach, nie wiem co z tego wyniknie bo raczej mamy sobie nawzajem do zaoferowania to samo. Skoro się nie uzupełniamy a dublujemy to raczej jesteśmy konkurencją ale cóż wymieniliśmy się wiedzą.

Generalnie skoro ludzi mających koncepcji jest wiele, tych mających dobre koncepcje też sporo to dlaczego tylu z nich zarabia źle?

Myślałem nad tym trochę i jeszcze trochę i pewnie nic odkrywczego nie wymyśliłem :) Poza posiadaniem koncepcji trzeba je realizować :D i to pewnie cała tajemnica.

Tak więc skoro mam dobry pomysł nr 168 i porzucam go dla jeszcze lepszego pomysłu nr 169 to jestem głąbem i tylko pozornie idę do przodu faktycznie tracąc czas.

Lepsze jest wrogiem dobrego

Chyba się „cofnę” i dokończę dobry pomysł nr 168 bo skoro jest dobry trzeba dać mu szansę a nie gonić króliczka :)

Cóż przeprowadzę ten eksperyment najwyżej na edisona wykluczę możliwość zarabiania nr 168 i przejde do świetnego pomysłu 169 choć powstał już koncept 170 :D

Tak w wymyślaniu jestem niezły buuuachachaaaa zwłaszcza głupotek ;)

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *