mak +

Znów będę coś chciał od szefostwa IINiSB :) Ciekawe kiedy będą mnie mieli dość :>

Dawno nie zaglądałem na ebib-a ale u znajomej z roku na blogu wyczytałem że ją cytują, to wpadłem zobaczyć co tam nowego i doczytałem się że biblioteka + zrobi mak-a +.

Skoro tyle plusów to i ja jako student bibliotekoznawstwa /a wiem że i sporo ludzi z roku mnie poprze jeśli nie wszyscy ;)/ będę chcieć plusa w postaci prezentacji/kursu najnowszego programu bibliotecznego który będzie wdrażany niebawem w wielu bibliotekach.

A skoro szkolenia są zaplanowane na jesieni więc niech Instytut Szanowanego Uniwersytetu zrobi fakultet dla swoich studentów z maka + albo „załatwi wejściówki” na takie szkolenia :). Jest to na pewno istotna inicjatywa zwłaszcza dla kończących naukę w przyszłym roku, bo to jest właśnie ten powiew świerzości i aktualności wiedzy jaki będą mogli zaoferować przyszłym pracodawcom.

Tak więc, jako że akurat mam zjazd to sobie porozmawiam z kilkoma osobami, a co przyjęli mnie, przepuścili na 2 rok /pomimo iż poszedłem być studentem a nie uczyć się/, to niech się męczą teraz ze mną bo raczej już nie odpuszczę :D a dziewczyny namawiają mnie na doktora ROTFL

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *