Kołomyja

Wszyscy wkoło się wściekli chyba i na duś mam im coś robić. Do końca roku przecież jeszcze zostało trochę czasu a wszyscy się zachowują jakby już się kończył. Nie rozumiem kumulacja jakaś czy co, nie słyszałem żeby jakaś wielka fala ludzi znów popłynęła na zachód. Podobno wracają a może mają wracać?

Nie wiem i nie chcę nawet o tym myśleć, ale jak widzę ogłoszenie że szukają murarza w kraju dają mu 3 000 zł miesięcznie na rękę za 8 godzin pracy i jeszcze zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu to coś się we mnie się dzieje. Albo stawki wynagrodzeń budowlańców zwariowały albo to jakaś ściema była.

Tak czy siak za wiele pracy mam ostatnio i nie zapowiada się luźniej :(

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze

Ten wpis został opublikowany w kategorii mózgownica i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.