Uniwersytet bez własnych wykładowców

Może to normalne nie wiem ale zaciekawiło mnie zestawienie osób wykładających na Podyplomowych Studiach Polityki Wydawniczej i Księgarstwa Uniwersytetu Warszawskiego

Pod adresem /pozdrowienia dla dr. Zająca za ten adres, wortal jaki jest, taki jest ale newsa dostaję codziennie/ jest artykuł „Podyplomowe Studia Polityki Wydawniczej i Księgarstwa Uniwersytetu Warszawskiego – zakończył się kolejny rok akademicki ” sam w sobie nie jest jakiś istotny ale zaciekawiło mnie zestawienie wykładowców.

 

IINiSB logo instytutuJako że studiuję na IINiSB i nie wykluczam tego kierunku jako następnego :> szukałem znajomych nazwisk wykładowców i się zdziwiłem a raczej UW po raz kolejny mnie zdziwił :) /jeszcze trochę i zostanę od tego dziwienia się filozofem/ na 20 wykładowców tylko jeden jest pracownikiem UW, prezesi, dyrektorzy, redaktorzy i tylko jeden pracownik UW ciekawe zestawienie, może to normalne że pewne kierunki obsadza się wyłącznie ludźmi z zewnątrz ale zdziwienie powstało.

KONIEC : )

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: mózgownica

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie władca CMS-ów na państwówce. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku czy Twitterze

2 komentarze

    1. Faktycznie może to być plusem kwestia czy te osoby są przygotowane do prowadzenia wykładów to że jest się doskonałym prezesem nie jest jednoznaczne że ma się dar nauczania. Oczywiście bycie wykładowcą akademickim też nie gwarantuje że się dobrze wykłada. Tak czy inaczej to news sprzed 3 lat więc raczej kadra się zmieniła obecnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *