Nie dla ACTA manifestacja w Warszawie

Byłem widziałem jestem zadowolony.

Znowu (prawie równo 2 lata później) Internauci wykazali klasę, tysiąc ludzi dookoła wszędzie naszykowane do zadymy brukowce i nic. Tysiąc protestujących przeciw ACTA internautów i nie zostawił po sobie nawet śmieci żadnej demolki.

GRATULACJE !

Galeria zdjęć z manifestacji Nie dla ACTA w Warszawie

Ale zacznijmy relację od początku ;)

Idę sobie na manifę a na skrzyżowaniu E. Plater i Świętokrzyskiej jakieś nastolatki pytają się mnie którędy pod parlament? W łapkach trzymały kolorowe kartki z bloku na których były jakieś hasła. Czując w czym rzecz pytam więc się delikatnie „Po co wam Parlament?”. Jakieś hymki, jakieś ochy, w końcu wykrztusiły nieśmiało że one na manifestację idą. Stwierdziłem krótko w sprawie ACTA to tam i wskazałem hotel Warszawa. Zdziwienie że ja też tam idę miały niewąskie. Ruszyłem do celu a one chyba za mną.

Na miejscu okazało się że ludzi jest dużo zdecydowanie więcej niż myślałem, kilka setek na bank. (Dziś pisali że 2 tysiące nas było  w warszawie samej)

(więcej…)

Kilka filmików z manifestacji Nie dla ACTA

Nie chce mi się już dziś pisać więc przekleję tylko moje filmiki z YouTube nie są bóg wie jakie ale oddają nastrój jaki panował podczas manifestacji. Było wesoło, skocznie bo…

koniec dzikiego zachodu

  • Post category:mózgownica
  • Reading time:4 mins read

„Nie tak dawno temu w czasach gdy internet był wolny…” tak niebawem będę mógł zacząć opowieść moim wnukom.

Następują zmiany, jesteśmy oszukiwani przez rządy, rządy są manipulowane przez korporacje  my na szarym końcu ponosimy tego koszty :( a niebawem będzie jeszcze gorzej.

Jestem z natury optymistą ale to co obserwuję jeży mi włosy na głowie. (więcej…)