krótko i na temat

Nie będzie studiów magisterskich w tym roku, koniec kropka w temacie.

Sorry (przykro mi bardzo) ale niestety dziewczyny dalej idziecie same. Rozkwitłyście przez te 3 lata i wiem że dacie radę! Będę miał was na oku, ale podążę waszym śladem za rok. Pewnie będzie ciężko się zmobilizować… nie szkodzi lubię ćwiczyć silną wolę ;)  Żal się rozstawać z takim cudownym rocznikiem, niestety życie ma swoje prawa, najpierw utrzymanie potem hobby. Aga ma rację że dałem ciała i z głupiego powodu (rozliczenia indeksu na czas) nie broniłem się w terminie. Ze skruchą przyznaję to publicznie pewnie można było coś wymyślić. Cóż bywa…  nie zawsze się wygrywa jak to powiada pewien gracz a zarazem mój stary kumpel od rulety.

Dla ciekawskich termin obrony mam wyznaczony na 14 października, więc niebawem.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, licencjat, mózgownica i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „krótko i na temat

1. agab pisze:

Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu :(

,ale gdybyś posłuchał mnie wcześniej, to dałbyś radę. A tak to nie wiem, jak my bez Ciebie sobie poradzimy

:(((