dobry poniedziałek

i od nowa polsko ludowa ale przynajmniej lato za oknem :)

Modem oddany, gość mnie w puncie obsługi klienta rozwalił pytaniem czy dostałem fakturę, w piątek wziąłem modem do testów a w poniedziałek mam już mieć fakturę wysyłaną pocztą, no rewelacja po prostu. Oszaleli jeśli myślą że im cokolwiek zapłacę. Co ciekawe mam dostać fakturę za usługi sferii i następnie korektę do tej faktury czyli dołożą do interesu na którym wiedzą że nie zarobią! Nie ma to jak ekonomiczne podejście do własnego biznesu a wystarczyło by się chwilę wstrzymać z wystawianiem faktury zamiast generować sobie koszty. Kryzysu w ekonomicznego w sferii najwyraźniej nie ma.

Z umówionych 3 osób na rozmowę kwalifikacyjną dotarła do mnie jedna, czyli kryzysu na rynku pracy w warszawie też nie ma.

Z innych spraw:

wrzucam do netu relację z  konferencji pt. “Polskie biblioteki publiczne 2009 : Nowe otwarcie” która się odbyła w Warszawie w dniu 18 czerwca. Uwaga sprawozdanie z konferencji zawiera unikalne zdjęcie dr Zająca w krawacie, podobno (sam to powiedział) ma założony krawat pierwszy raz od dziesięciu lat!

Ależ ze mnie paparazzi ;)

Relacja z konferencji “Polskie biblioteki publiczne 2009 : Nowe otwarcie”

Publikacja jest na licencji Creative Commons – Uznanie autorstwa 2.5 Polska

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, obejrzałem, prezentacje, wydarzenie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „dobry poniedziałek

1. rubeus pisze:

hmmm… niech się zastanowię. czy on na oboronie mojej magisterki był w krawacie ? nie…, raczej nie…

2. Malin pisze:

A może by to na slideshare wrzucić, żeby nie trzeba było pobierać pdfa, tylko od razu go obejrzeć osadzonego na stronie?

3. można tylko pamięci (standardowa nie wzmocniona) o slideshare zabrakło dzięki za przypomnienie jest tam -> http://bibliotekarz.wordpress.com/2009/07/01/dzis

4. Pingback: Niedoszły Bibliotekarz » Blog Archive » Kwerenda biblioteczna do pracy licencjackiej

5. Pingback: Niedoszły Bibliotekarz » Blog Archive » foto twitterowa relacja z komentarzami cz.1/3 teoria