Kwerenda biblioteczna do pracy licencjackiej

W końcu udało się zebrać wszystko do kupy i zakończyć tą kwerendę :)

Kolejny mały kroczek w celu napisania pracy licencjackiej za mną. Jako że to moje pierwsze takie zapytanie mam trochę wątpliwości co do tej kwerendy, więc jakby się komuś chciało ją przeczytać i znalazłby coś do poprawki to poproszę o info :)

Nie wiem czemu ale dziś slideshare strasznie zrywało co i rusz jakiś error, ale po 2 godzinach pliki się pojawiły ku mojemu radosnemu  zdziwieniu. Wykasowałem duplikaty i możecie zapoznać się z moją radosną twórczością poniżej.

Z ciekawostek moja historia bibliotek była oglądana ponad 2000 razy relacja z konferencji o nazwie ponad 1000 razy a analiza wortalu wirtualnywydawca.pl ponad 1100 ciekawe czy wliczają w to to co linkuję u siebie czy to wyłącznie ich lokalne odsłony?

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *