Kwerenda biblioteczna do pracy licencjackiej

W końcu udało się zebrać wszystko do kupy i zakończyć tą kwerendę :)

Kolejny mały kroczek w celu napisania pracy licencjackiej za mną. Jako że to moje pierwsze takie zapytanie mam trochę wątpliwości co do tej kwerendy, więc jakby się komuś chciało ją przeczytać i znalazłby coś do poprawki to poproszę o info :)

Nie wiem czemu ale dziś slideshare strasznie zrywało co i rusz jakiś error, ale po 2 godzinach pliki się pojawiły ku mojemu radosnemu  zdziwieniu. Wykasowałem duplikaty i możecie zapoznać się z moją radosną twórczością poniżej.

Zobacz więcej moich dokumentów czyli bibliotekarz na slideshare.

Z ciekawostek moja historia bibliotek była oglądana ponad 2000 razy relacja z konferencji o nazwie ponad 1000 razy a analiza wortalu wirtualnywydawca.pl ponad 1100 ciekawe czy wliczają w to to co linkuję u siebie czy to wyłącznie ich lokalne odsłony?

Dinozaur pamiętający czasy LOAD “*”,8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak “dziki zachód” internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze

Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, licencjat, prezentacje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.