Kwerenda biblioteczna do pracy licencjackiej

W końcu udało się zebrać wszystko do kupy i zakończyć tą kwerendę :)

Kolejny mały kroczek w celu napisania pracy licencjackiej za mną. Jako że to moje pierwsze takie zapytanie mam trochę wątpliwości co do tej kwerendy, więc jakby się komuś chciało ją przeczytać i znalazłby coś do poprawki to poproszę o info :)

Nie wiem czemu ale dziś slideshare strasznie zrywało co i rusz jakiś error, ale po 2 godzinach pliki się pojawiły ku mojemu radosnemu  zdziwieniu. Wykasowałem duplikaty i możecie zapoznać się z moją radosną twórczością poniżej.

Z ciekawostek moja historia bibliotek była oglądana ponad 2000 razy relacja z konferencji o nazwie ponad 1000 razy a analiza wortalu wirtualnywydawca.pl ponad 1100 ciekawe czy wliczają w to to co linkuję u siebie czy to wyłącznie ich lokalne odsłony?