blogospotkanie

W weekend zapowiada się kolejny browar integracyjny :) w zupełnie nowym gronie (choć ciągle w instytutowym). Co ciekawe kontakt wygenerował się dzięki temuż blogowi, więc badania (dość ciekawy raport) przeprowadzone blox i gemiusa wskazujące że autorzy i czytelnicy blogów się spotykają w realu nie są bezpodstawne ;)

Mam poznać pewien koncept studentów IINiSB UW skierowany ku nowoczesnemu bibliotekarstwu :) kto wie jak dobry? zobaczy się.

Ciekawe co z tego wyniknie? czy totalna strata czasu, czy coś ciekawego. Jako że chyba lubię tracić czas, zwłaszcza na gadanie przy browarze ;) a w weekend nie mam zajęć na uczelni to tak czy siak będę do przodu.

Sprawa wydaje się być dla mnie rozwojowa, choć wymaga włożenia wiele pracy.  Zobaczymy na początek czy będziemy mieli jakąś wspólną płaszczyznę rozmowy czy tylko posnujemy wizje przyszłości.

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Google+ , Facebooku czy Twitterze
Ten wpis został opublikowany w kategorii IINiSB, pomysły i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „blogospotkanie

1. Malin pisze:

Jeśli coś ciekawego z tego wyniknie, to wliczcie i mnie, ja zawsze jestem otwarty na dobre pomysły i jeśli będzie potrzebna pomoc, a ja znajdę wolną chwilę, to z chęcią się włączę :-)

2. Kikuchi pisze:

Malin: Ciebie kojarzę jeszcze z Joggera i jesteś już od dawna wliczony i jakże mile widziany. :-)

Wkrótce pewnie więcej szczegółów, ale na razie nie chcę za głośno o tym mówić.

3. Malin pisze:

Kikuchi: niezmiernie mi miło :-) Jakby co, to u mnie na stronie w dziale kontakt są na mnie namiary :-)

4. Pingback: i po spotkaniu « Niedoszłego bibliotekarza blog