mak +

Znów będę coś chciał od szefostwa IINiSB :) Ciekawe kiedy będą mnie mieli dość :>

Dawno nie zaglądałem na ebib-a ale u znajomej z roku na blogu wyczytałem że ją cytują, to wpadłem zobaczyć co tam nowego i doczytałem się że biblioteka + zrobi mak-a +.

Skoro tyle plusów to i ja jako student bibliotekoznawstwa /a wiem że i sporo ludzi z roku mnie poprze jeśli nie wszyscy ;)/ będę chcieć plusa w postaci prezentacji/kursu najnowszego programu bibliotecznego który będzie wdrażany niebawem w wielu bibliotekach.

A skoro szkolenia są zaplanowane na jesieni więc niech Instytut Szanowanego Uniwersytetu zrobi fakultet dla swoich studentów z maka + albo „załatwi wejściówki” na takie szkolenia :). Jest to na pewno istotna inicjatywa zwłaszcza dla kończących naukę w przyszłym roku, bo to jest właśnie ten powiew świerzości i aktualności wiedzy jaki będą mogli zaoferować przyszłym pracodawcom.

Tak więc, jako że akurat mam zjazd to sobie porozmawiam z kilkoma osobami, a co przyjęli mnie, przepuścili na 2 rok /pomimo iż poszedłem być studentem a nie uczyć się/, to niech się męczą teraz ze mną bo raczej już nie odpuszczę :D a dziewczyny namawiają mnie na doktora ROTFL

Autor: Niedoszły Bibliotekarz

Dinozaur pamiętający czasy LOAD "*",8,1 oraz szczęśliwy posiadacz BBS-a przez tydzień. Wizjoner, z żalem w sercu obserwujący jak "dziki zachód" internetu upada na kolana pod wpływem polityków i korporacji. Aktualnie informatyk od tonerów w bibliotece publicznej, oraz techniczny w fundacji proekologicznej. Wyznawca synergii oraz Pastafarianizmu. Możesz go podglądać na Facebooku (ale do września raczej nic nowego nie zobaczysz) czy Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *