Studencki blogowy zapał ;)

Studenci …… czego to nie zrobią aby zaliczyć przedmiot :) nawet blogować zaczynają :D Tak na serio to było to tak: dr Zając na swoich zajęciach w IINiSB UW zaproponował jako zaliczenie stworzenie bloga bibliotecznego. Wiele osób podjęło się tej ciężkiej próby którą ja po jakimś czasie /słaby rok/ przypadkowo weryfikuję dopisując blogi do dziennika… Czytaj dalej Studencki blogowy zapał ;)

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: IINiSB Tagi

Lakoniczne życzenia :(

ani siły ani nastroju ani chęci na nic czas awantur i samobójców nadszedł pracoholicy i mocherowcy terroryzują taki mam ten czas radości ponoć, nie ropaczy Wszystkim co czasem czytają tego bloga Życzę odwrotności moich świąt :) a Tym co zdarza się częściej tu zaglądać życzę aby poziom mej pisaniny był lepszej jakości i bogatszy w… Czytaj dalej Lakoniczne życzenia :(

Prezentacja analizy vortalu wirtualnego wydawcy

Rok temu na zajęciach Zagadnienia księgarskie i wydawnicze wykładowca zlecił nam ocenę kilku adresów internetowych. Mnie przypadła analiza www.wirtualnywydawca.pl jako że jestem przyzwyczajony do dobrych wortali robionych przez fascynatów a nie przez komercję która szczędzi środków i czasu pracowników to wyszła analiza mocno krytyczna. Zresztą to były ciekawe zajęcia :> podpadłem trochę bo to jest… Czytaj dalej Prezentacja analizy vortalu wirtualnego wydawcy

To poszła pierwsza prezentacja na slideshare :)

Zobaczymy czy temat się rozwinie. Założyłem sobie konto na slideshare i  posłałem pierwszą już tegoroczną pracę na slideshare. W planach mam wysyłkę jeszcze jakiś ubiegłorocznych prezentacji ale to będzie wypadkowa ich odnajdywania na dysku twardym i wolnego czasu ;) Prezentacja przygotowana była na przedmiot historia książki i bibliotek. Tytuł prezentacji : „Kształtowanie się bibliotekoznawstwa jako… Czytaj dalej To poszła pierwsza prezentacja na slideshare :)

celem wsparcia dobrych /moim zdaniem/ inicjatyw :)

Jak byście nie wiedzieli to pod adresem   https://web.archive.org/web/20090403054928/http://www.wbc.poznan.pl:80/dlibra/ankieta jest ankieta której wypełnienie może zaowocować w przyszłości lepszymi dla nas bibliotekami cyfrowymi a chyba jesteście za bibliotekami jeżeli czytacie tego bloga :) Tak więc wspomóżcie ich pracę, nie wstydźcie się i wypełniajcie. Mamy niepowtarzalną szansę decydowania co będzie digitalizowane w pierwszej kolejności. Obiecałem Malinowi że przekażę… Czytaj dalej celem wsparcia dobrych /moim zdaniem/ inicjatyw :)

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: pomysły Tagi